خدمات خشک شویی

ما خشکشویی حرفه ای شما هستیم

ما با ارائه بهترین تمیزی لباس‌های حرفه‌ای و لباس‌های رسمی‌تان، با رایحه تازه تاید، بهترین ظاهرتان را حفظ می‌کنیم، و در عین حال خدمات استثنایی و گزینه‌های مناسب و متناسب با برنامه‌تان را به شما ارائه می‌کنیم.

خشکشویی پلاس را نزدیک خود بیاورید

متخصص تمیز کردن و مراقبت لباس ها که هر بار میتوان روی آن حساب کنید.

ما برای مناسبت‌ها و لحظه های خاص که نیاز به اعتماد به نفس و لباس های شفاف و تمیز دارید، اینجا هستیم.

لباس های مورد علاقه تان را با تمیزی و مراقبتی که شایسته آن هستند، به ما بسپارید و دریابید که چرا ما برند شماره یک و مورد اهتماد شما در عرصه تمیزی لباس هایتان هستیم.

خشک‌شویی ما در همان روز متناسب با روتین شما هستند

مکان‌های ما خدمات خشک‌شویی استانداردی را در همان روز ارائه می‌کنند، بنابراین می‌توانید پیراهن‌ها، شلوارها، ژاکت‌ها، دامن‌ها، بلوزها و موارد دیگر را در راه رفتن به محل کار به ما تحویل دهید و آنها را در راه رفتن به خانه با با کیفیت و سرعت عالی از ما تحویل بگیرید.

ما همیشه در حال نوآوری هستیم تا خشکشویی های دوستدار محیط زیست باشیم

بر خلاف خشکشویی های سنتی، ما هرگز از مواد شیمیایی خشن مانند پرک استفاده نمی کنیم. در عوض، خشکشویی پلاس از محلول های پاک کننده استفاده می کند که یک سیلیکون مایع است. این یک محلول بی بو و بی رنگ است که حامل عالی برای مواد شوینده است، خواص ایده آلی برای مراقبت از پارچه دارد و برای محیط زیست بهتر است.

ما تلاش می کنیم تا لباس های شما عالی به نظر برسد

در خشکشویی پلاس، ما فراتر از آن می رویم تا تضمین کنیم که بهترین ظاهر خود را داشته باشید. فرآیند خشکشویی ما از پیشرفته ترین تکنیک ها و مواد شوینده استفاده می کند. نتیجه؟ لباس هایی که ظاهر بهتری دارند و حتی ماندگاری بیشتری دارند.

ما حتی چرم، ابریشم و سایر پارچه های خاص شما را به صورت ویژه خشک و مراقبت می کنیم

ما تلاش میکنیم که همان ظاهری که شما می پسندید را روی قفسه لباس حفظ کنیم. کارکنان متخصص خشک شویی ما برای رسیدگی به بافت ها مانند چرم، مخمل، ابریشم، ابریشم مصنوعی و غیره آموزش دیده اند. از لباس های رسمی گرفته تا لباس های بیرونی، خشکشویی پلاس کمد لباس شما را به بهترین شکل ممکن تمیز و مرتب نگهمیدارد.

با تمیزکننده های قوی تمیزی را به خانه خود بیاورید.

آیا می دانستید که ما وسایل خانه را نیز به صورت حرفه ای تمیز می کنیم؟ ما روتختی، لحاف، پتو، فرش، پرده، رومیزی و موارد دیگر را خشکشویی می کنیم. با حذف کردن این لیست و سپردن به خشکشویی پلاس زمان کمتری صرف تمیز کردن و زمان بیشتر را برای چیز های که دوست دارید نگهدارید.