خشک شویی اقلام خانگی

ما تمام وسایل منزل شما را خشکشویی و تمیز میکنیم

از رومیزی تا حوله، پرده، لباس، کوسن، لحاف، بالش و دیگر موارد را خشکشویی و تمیز میکنیم. ما خدمات نظافت حرفه ای برای تمام پارچه ها ئ لوازم که خانه شما را تبدیل به یک خانه شیک و مرتب میکند را ارئه میدهیم.

وسایل منزل خود را به یک تاید پاک کننده نزدیک خود بیاورید

وقت آن رسیده که کالای خواب خود را خشکشویی کنید.

در زندگی بیشتر از یک دفتر، یک سالن سینما و یک میز بازی ما وقت خود را با تخت خواب و خواب میگذرانیم.

پس بدون نیاز به صرف زمان برای شستشویی کالای خواب از قبیل رو تختی، پتو، لحاف و ملحفه شما میتوانید با خیال راحت کالای خواب خود را به خشکشویی پلاس بسپارید و از کیفیت تمیزی و لطافت کالای خواب خود مطمئن باشید.

بدون دردسر پارچه، بالش و قالیچه های خود را تمیز کنید

مدیریت اقلام حجیم مانند پرده، بالش های تزئینی و فرش های سطحی با ماشین لباسشویی خانگی میتواند دشوار باشد. در عوض شما میتوانید خشکشویی آن ها را به ما بسپارید.

نظافت سفره و دستمال های پارچه ای خود را به ما بسپارید

شما از شام خانوادگی خود لذت می برید، مسئولیت تمیز کردن آن با ما خواهد بود. میز را با ملحفه‌های میز مورد علاقه‌تان بچینید، پس از اتمام کار آن را پاک کننده های انحصاری ما بسپارید، بنابراین می توانید زمان کمتری را برای تمیز کردن و زمان بیشتری را برای انجام کاری که دوست دارید صرف کنید!

حوله های خود را تمیز، تازه و نرم نگه دارید

حوله های تازه و نرم یکی از آن چیزهای کوچکی است که روز شما را بسیار بهتر می کند، اما شستن مداوم حوله ها زمان زیادی را از شما در هفته میگیرد. چرا آنها را به خشکشویی پلاس نمی سپارید؟ ما از حوله های شما مراقبت خواهیم کرد و شما می توانید به زندگی خود بازگردید.

اجازه دهید خشکشویی پلاس در شستشویی لباس ها به شما کمک کند.

متوجه شدیم، لباس‌های شسته نشده خیلی سریع در خانه جمع می‌شوند. اجازه دهید در این مورد به شما کمک کنیم. بله، خشکشویی پلاس برای خشکشویی حرفه ای لباس ها و وسایل خانگی شما با شما همکار است و نگرانی شما را در امر شستشوی لباس های روزمره کمتر میکند.