خدمات لباسشویی پیراهن

ما متخصص خشکشویی پیراهن های تجاری و لباس های خاص تان هستیم.

ما با نگهداشتن پیراهن و لباس های تجاری شما در تمیزترین حالت زیبایی ظاهری شما را حفظ میکنیم.

به خشکشویی پلاس برای شستن و خشک کردن لباس هایتان اعتماد کنید تا زیبایی ظاهری و راحتی در زندگی را احساس کنید.

یک پاک کننده جزر و مد در نزدیکی خود پیدا کنید

قبل از شروع مراحل خشکشویی ما لکه های لباستان را پاک میکنیم.

مالباس های ارزشمندتان را که نیاز به لکه گیری دارد را تحت پوشش قرار میدهیم لکه های سس سالاد، جوهری که تازه متوجه آن شدید و لکه های عرق روزمره ای که باعث از بین رفتن زیبایی ظاهری و تمیزی پیراهن و لباس های تجاری شما شدند را با جدیدترین و پیشرفته ترین میتودهای خشکشویی روز دنیا پاک میکنیم.

پیراهن های خود را تمیزتر، شاداب تر و سفیدتر نگه دارید

خشکشویی پلاس برای حل هر مشکل راه حل تازه دارد با فرمول انحصاری که در اختیار ما قرار دارد لباس هایتان در کمترین زمان و با بهترین شکل ممکن لکه گیری و خشکشویی میکنیم و به لباس های ارزشمندتان و ظاهری تمیز میدهیم.

این فرمول انحصاری کثیفی های که شما در منزل قادر به پاک کردن آن نیستید را به سادگی پاک کرده و به لباس شما لطافت و تمیزی خاص میدهد.

ما پیراهن‌ هایتان را به شکل تخصصی میشوییم

وقتی که پیراهن‌ و لباس های تجاریتان را به خشکشویی پلاس می آورید با چیزی بیشتر از تمیز کردن تخصصی آشنا میشوید.

همچنین مطمئن میشویم که از یقه تا یر آستین ها بدون چروک و لکه باشند. ما ترجیحات شایسته شما را به خاطر می آوریم و پیراهن هایتان را طبق ترجیحاتتان تا و یا آویزان کرده برمیگردانیم.

نگران دکمه های شکسته یا رشته های شل نباشید.

ما در طی بازرسی 4 مرحله ای فقط به دنبال لکه روی لباس های سفید و روشنتان نیستیم ، ما به دنبال نخ های گشاد روی پیراهن دمکمه دار شما میگردیم تا برایتان با کمترین هزینه درست کنیم. و همچنین دکمه های شکسته لباس های تجاریتان را در کمترین زمان و کمرترین هزینه تعویض میکنیم تا لباس هایتان ظاهری آرایسته و عمری طولانی تر داشته باشند.

ژاکت ها و شلوار های خود را هم بیاورید

چرا به طور کل لباس های خود را تمیز و آراسته نگه نداریم؟به همراه لباس های مجلسی، پیراهن های تجاری، مانتو و موارد دیگر ژاکت ها، پالتو ها و لباس های زمستانی خود را نیز برای داشتن عمری طولانی تر و ماندگاری بیشتر به خشکشویی پلاس بیاورید.