خدمات و نظافت لباس عروس

ما با تمیز کردن و نگهداری لباس عروس خاطرات را برای همیشه ماندگار می کنیم

 از بازرسی گرفته تا تمیز کردن و نگهداری، ما برای انجام درست آن زمان می‌گذاریم، بنابراین لباس شما به زیبایی روزی که آن را پوشیده‌اید، می‌ماند.

خشکشویی پلاس را در نزدیکی خود پیدا کنید

برای خشکشویی حرفه ای لباس عروس به تخصص خشکشویی پلاس اعتماد کنید

کارشناسان ما لباس عروسی شما را بررسی می کنند تا لکه های قابل مشاهده و نامرئی را شناسایی کرده و یک برنامه درمانی سفارشی ایجاد کنند. هنگامی که لکه‌های لباس عروسی شما را پاک کردیم، لباس شما را با محلول پاکننده قوی و با دقت تمیز می‌کنیم. برخلاف تمیز کردن معمولی در فرآیند تمیز کردن لباس عروس GreenEarth ما آن ظاهر زیبا را حفظ می کنیم و در عین حال در برابر مواردی مانند کپک، کپک و اکسید شدن محافظت می کنیم.

کمتر نگران هزینه خشکشویی لباس عروس باشید

با قیمت رقابتی ما مجبور نخواهید بود بودجه خود را فدای خدمات با کیفیت بالا کنید. قیمت واقعی بسته به مکان متفاوت است، بنابراین برای اطلاعات بیشتر همین امروز میتوانید با قسمت پشتیبانی سایت ما تماس بگیرید.

با تغییر لباس عروس برای روز بزرگ خود آماده شوید

هنگامی که لباس مجلسی مناسب را پیدا کردید، زمان آن رسیده است که آن را به تناسب خود بپوشانید. کارشناسان ما می دانند که چگونه با پارچه های ظریف و جزئیاتی که اغلب دوخت لباس عروس را دشوار می کند کار کنند. ما همان مراقبت و تخصص مورد انتظار را از خشکشویی پلاس به ​​ارمغان می آوریم، بنابراین می توانید مطمئن باشید که لباس خود را به افراد متخصصی سپرده اید.

تمام جزئیات لباس عروس را با بخار دادن و فشار دادن حرفه ای کامل کنید.

ما آخرین چروک ها لکه ها را از لباس عروسی شما پاک می کنیم تا لباس شما برای روز خاص شما عالی باشد. لباس‌های عروسی با ساتن، ابریشم، پارچه ابریشمی و توری نیاز به توجه ویژه‌ای دارند و متخصصان خشکشویی پلاس می‌دانند که چگونه حتی شکننده‌ترین پارچه‌ها را بخارپز کرده و فشار دهند تا به بهترین شکل ظاهر شوند.