خدمات

لباس مجلسی

ما متخصص نگهداری از لباس های مجلسی شما هستیم

ما هر روز با نگه داشتن پیراهن های لباس مجلسی شما در بهترین شکل ظاهر خود را حفظ می کنیم. به  خشکشویی پلاس برای شستن یا خشک کردن پیراهن های لباس اعتماد کنید تا بتوانید به زندگی بازگردید.

قبل از شروع، لکه های پیراهن لباس شما را پاک می کنیم

زندگی اتفاق می افتد، اما ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. ما آن لکه‌های سس سالاد را از ناهار پاک می‌کنیم، آن علامت جوهری را که به تازگی متوجه شده‌اید، و لکه‌های عرق روزمره را پاک می‌کنیم تا پیراهن لباس تجاری شما شفاف و تمیز بماند. بله، ما حتی لکه‌هایی را از پیراهن‌های سفیدی که فکر می‌کردید از بین رفته‌اند پاک می‌کنیم.

پیراهن های خود را تمیزتر، شاداب تر و سفیدتر نگه دارید

اکنون بسیاری از مکان‌ها، خشکشویی پلاس را برای شستن لباس‌های پیراهن ارائه می‌کنند. این فرمول انحصاری کثیفی های مرئی و نامرئی را از بین می برد و به لباس شما تمیزی می دهد که در هیچ جای دیگری نمی توانید بدست آورید. بعلاوه، بوی تازه تاید را دوست خواهید داشت که در خشکشویی های دیگر نمی توانید آن را دریافت کنید.

ما پیراهن‌ها را همانطور که دوست دارید می‌شویم و می‌پوشانیم

وقتی پیراهن‌های خود را به تاید کلینر می‌آورید، چیزی بیشتر از تمیز کردن متخصصی که ما به آن معروف هستیم، دریافت می‌کنید. همچنین مطمئن می شویم که از یقه تا سرآستین بدون چروک باشند. ما ترجیحات نشاسته‌ای شما را به خاطر می‌آوریم و پیراهن‌هایتان را تا شده یا آویزان شده به شما برمی‌گردانیم – پیراهن شما، هر روز.

نگران آن دکمه های شکسته یا رشته های شل نباشید

در طول بازرسی هفت نقطه ای خود، ما فقط به دنبال لکه های روی پیراهن لباس سفید شما نیستیم. ما همچنین به دنبال نخ‌های گشاد روی پیراهن دکمه‌دار شما می‌گردیم تا برای شما درست کنیم یا دکمه‌های شکسته‌ای را که می‌توانیم فوراً جایگزین کنیم. فقط یک راه دیگر که لباس های شما را طولانی تر جلوه می دهیم.

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *