خدمات

خشکشویی اقلام خانگی

ما وسایل منزل شما را خشک شویی و شستشو می دهیم

از رومیزی گرفته تا پرده و حوله گرفته تا رومیزی، ما خدمات نظافت حرفه ای را برای تمام لوازم که خانه شما را تبدیل به خانه رویایتان می کند ارائه می دهیم. به روز خود بازگردید و مطمئن باشید اقلام شما تمیز، تازه و عالی به نظر می رسند

خانواده خود را با تمیزی عمیق سالم نگه دارید

این روزها همه ما کمی زمان بیشتری را در داخل خانه می گذرانیم و وسایل خانه مانند بالش، پتو، فرش و موارد دیگر همگی بسیار بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. با فرمول انحصاری Complete Care™ Hygienic ، کثیفی های مرئی و نامرئی را پاک می کنیم و به اقلام شما تمیزی حرفه ای و بهداشتی عمیق می دهیم.

زمان آن رسیده است که روشویی خود را خشکشویی کنید

این روزها تخت بیشتر از زمان خواب است. این یک دفتر، یک میز بازی، یک سالن سینما و موارد دیگر است. اما فقط به این دلیل که ملافه شما سخت کار می کند، به این معنی نیست که مجبور باشید. برای خدمات نظافت حرفه ای ما روتختی، لحاف، پتو، ملحفه و بالش خود را همراه داشته باشید.

تمیز کردن پارچه‌ها، بالش‌ها و فرش‌های ناحیه‌تان نیازی به دردسر ندارد.

مدیریت اقلام حجیم مانند پرده، بالش های تزئینی و فرش های سطحی می تواند با ماشین لباسشویی خانگی شما دشوار باشد. در عوض، شما فقط می توانید آنها را به ما بسپارید. تجهیزات حرفه ای ما قدرت رسیدگی به سخت ترین لکه ها و سخت ترین پارچه ها را دارند.

نظافت رومیزی و دستمال های پارچه ای خود را به ما بسپارید

شما از شام خانوادگی خود لذت ببرید، ما نگران تمیز کردن آن خواهیم بود. میز را با ملحفه‌های رومیزی مورد علاقه‌تان بچینید، سپس به سادگی آن‌ها را پس از اتمام کار، در پاک‌کننده‌های جزر و مد محلی خود بگذارید. ما آن را از آنجا می گیریم، بنابراین می توانید زمان کمتری را صرف تمیز کردن و زمان بیشتری برای انجام کاری که دوست دارید صرف کنید!

حوله های خود را تمیز، تازه و نرم نگه دارید

حوله های تازه و نرم یکی از آن چیزهای کوچکی است که روز شما را بسیار بهتر می کند، اما شستن مداوم حوله ها زمان زیادی از هفته شما را می گیرد. چرا به جای آن، آنها را در خشکشویی پلاس رها نمی کنید؟ ما از حوله های شما مراقبت خواهیم کرد و شما می توانید به زندگی خود بازگردید.

اجازه دهید تاید Cleaners به ​​شما کمک کند تا بقیه لباس‌ها را نیز بشویید

متوجه شدیم، لباس‌های شسته شده خیلی سریع در خانه جمع می‌شوند. اجازه دهید در این مورد به شما کمک کنیم. بله، خشکشویی پلاس هنوز هم برای خشکشویی لباس‌های حرفه‌ای و وسایل خانگی شما مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما ما لباس‌های روزمره شما را نیز می‌شویم، خشک می‌کنیم و تا می‌کنیم ! یک چیز کمتر برای نگرانی

بازگشت بە لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *